njoftime me femra te kosoves sorted by
relevance

Admin29.07.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

djalin nuk e dua me mentalitet shqiptare.
204
Admin05.07.2021

Njoftime nga femrat…

I interesuari te lere numer telefoni ne gazete.
608
Admin20.07.2021

Arbanë Qeriqi

Kodra e Diellit Tirane 2.
15010
Admin27.06.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

jam 34 vjeqare shum e sinqert e bukur e sjellshme jam e ndane thmi skam kursin e gjuhes gjermane ekam te kryne jam e interesune me gjet fatin e jetes qe ka qellim Martesen dhe me kriju familje mosha e preferuar nga 34 deri 40 vjeqar te jet I sjellshum I sinqert besnik Perparsi kan meshkujt qe jetojn ne Zvicerr dhe gjermani pres oferta serioze :Shifra:Buki Jam 1 goce qe kam fituar llotarine amerikane dhe aktualisht jetoj ne amerike prej pak muash kerkoj 1 djale shqiptar 28-30 vj per bashkejetese ndoshta dhe martese por djali te jete ose me pasaporte te huaj te bashkimit europian ose te jete banues ne amerike sic jam une.
7909
Admin20.06.2021

Njoftime nga femrat…

Po le numer tel ne gazete.
95010
Admin18.08.2021

Femra

Deshiroj te formoj familjen time dhe kerkoj nje djale beqar per qellime serioze.
4307
Admin02.09.2021

Më pak femra të trafikuara në Kosovë

Te jete i kulturuar, i kompletuar.
9807
Admin16.06.2021

Ambasada e Kosovës në Gjermani del me njoftim për ata që duan të udhëtojnë për në këtë shtet

Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri.
4605
Admin01.08.2021

Njoftime

Numrin tim e gjeni ne redaksi.
9308